ania-zdjecie2
Anna Bodzińska - kierownik kolonii

Studentka Resocjalizacji Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoją prace z dziećmi rozpoczęła w styczniu 2006 roku.
Od 2007 roku aktywna instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. W 2012 roku zdobyła uprawnienia kierownika placówki wypoczynku i od tego czasu wielokrotnie organizowała wypoczynek letni i zimowy dzieci i młodzieży.
Uwielbia góry. Jednak brak wolnego czasu nie zawsze pozwala jej na tak częste wyprawy jakby chciała. Brak gór rekompensuje jej przygoda z dziećmi. Często sięga po dobrą książkę i zabawy ze swoim psem.
Ania prowadzi zajęcia z dziećmi w różnym wieku, ale najlepiej dogaduje się z maluchami od 5 do 7 roku życia.

 
Paulina Choszczyk - wychowawca

Absolwentka Politechniki Warszawskiej wydział Geodezji i Kartografii oraz studiów podyplomowych: kierunek „Przygotowanie Pedagogiczne” i „Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”.
Od pięciu lat pracuje z dziećmi w wieku od 3 do 14 lat między innymi jako kierownik półkolonii i „zimy w mieście” w klubie sportowym, trenerka efektywnej nauki oraz animatorka imprez urodzinowych. Praca z dziećmi to jej pasja. Do tego ma „magiczną rękę” do najmłodszych. Szybko zdobywa ich zaufanie. Dzięki temu współpraca z dziećmi jest miła i efektywna.
Ponadto jest zapalonym żeglarzem. W wolnym czasie podróżuje i próbuje różnych innych sportów.

 
Gabriela Kmiecik - wychowawca

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek pedagogika specjalna, specjalizacja surdopedagogika. Pracę licencjacką obroniła na „5”. Do bycia wychowawcą kolonijnym przygotowywała się w Mazowieckim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, gdzie ukończyła kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku. Praca z dziećmi jest jej powołaniem. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Prowadzi zajęcia zarówno z najmłodszymi dziećmi jak i z młodzieżą. W wolnej chwili pochłania ją dobra książka.

d.dabrowski
Dariusz Dąbrowski - wychowawca

Trener metod efektywnej nauki, autor programu „Karuzela Eksperymentów”. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje metody wychowawcze zdobyte na warsztatach „Faber / Mazlish” wierząc, że aby dzieci nas słuchały najpierw musimy sami nauczyć się słuchać. Szybko nawiązuje kontakt z najmłodszymi i wzbudza ich sympatię. Najbardziej w pracy z dziećmi uwielbia wspólne z nimi odkrywanie świata. Każde zajęcia są dla niego nową przygodą. Prywatnie pasjonat i instruktor żeglarstwa związany z HOW Warszawa. Organizator rodzinnych rejsów mazurskich i u wybrzeży Chorwacji. Od lat propaguje idee aktywnego rodzinnego wypoczynku na łonie natury. Miłośnik synergii w świecie.